Home ShowBiz Shfaqet duke iu bërë presion konkurrentëve për deklarim, video e Olsës bën xhiron e rrjetit
Shfaqet duke iu bërë presion konkurrentëve për deklarim, video e Olsës bën xhiron e rrjetit
0

Shfaqet duke iu bërë presion konkurrentëve për deklarim, video e Olsës bën xhiron e rrjetit

0
0

Për’Puthen është një nga programet më të zhurmshme.

Autorja e programit Olsa Muhameti shpesh është diskutuar për skenare dhe prapaskena.

Së fundmi një nga ish konkurrentët ka publikuar videon ku zbulon se si Olsa detyron konkurrentët të deklarohen për njëri-tjetrin.

Në video dëgjohet Olsa duke i bërë presion konkurrentit të deklarohet për Rrushen.

Nëse nuk do të lësh përshtypjen për djalë legen duhet t’ua mbyllësh gojën të tjerëve me një deklarim për Rrushen.

Linku: oranews

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/olsamuhameti/