Home ShowBiz Në ditën e babait, Princi William publikon pozën e rrallë me fëmijët
Në ditën e babait, Princi William publikon pozën e rrallë me fëmijët
0

Në ditën e babait, Princi William publikon pozën e rrallë me fëmijët

0
0

19 qershori njihet si dita e baballarëve. Në SHBA kjo është një festë zyrtare që nga viti 1966. Në po të njejtën datë  dita e babait festohet në Francë, Angli dhe Kinë.

Princi William në ditën e babait ka ndarë një foto të re me fëmijët Charlotte, George dhe Louis.

Familja mbretërore britanike duken duke qeshur në një imazh të paparë më parë të publikuar nga Kensington Palace

“Gëzuar ditën e baballarëve baballarëve dhe gjyshërve në mbarë botën, -shkruajnë përkrah postimit.

Princi William dhe e gjithë familja mhbretërore po kalonjë disa momente të vështira.

Ende nuk është parë një harmoni mes tij dhe Harryt në mbjedhjet familjare.

Linku: https://www.instagram.com/p/Ce9t0LDtcD3/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CYKH5wBNdhT/