Home ShowBiz Çfarë po planifikojnë Fifi dhe Adisi, Kledi nxjerr zbuluar surprizën e çiftit
Çfarë po planifikojnë Fifi dhe Adisi, Kledi nxjerr zbuluar surprizën e çiftit
0

Çfarë po planifikojnë Fifi dhe Adisi, Kledi nxjerr zbuluar surprizën e çiftit

0
0

Lidhja e Adisit dhe Fifit është një nga më të komentuarat gjatë kësaj periudhe.

Shkak për njohje është bërë ish konkurrenti i Big Brother Vip Kledi.

Ai i ka prezantuar dhe cdyshja që nga ajo ditë kanë filluar romancën mes tyre.

Ndjekësit janë kurioz të dinë nëse ata i kanë bërë ndonjë palë këpucë Kledt.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale Kledi ka zbuluar më shumë:

Ata të dy janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe e kanë kuptuar se një palë këpucë nuk mjaftojnë. Po punojnë që të më bëjnë nndonjë surprizë.

Linku: https://scontent.cdninstagram.com/o1/v/t16/f1/m51/ &_nc_sid=276363

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/

tags: