Home ShowBiz Single apo në një lidhje, ja si e kanë gjetur pushimet e verës Fisnik Sylën
Single apo në një lidhje, ja si e kanë gjetur pushimet e verës Fisnik Sylën
0

Single apo në një lidhje, ja si e kanë gjetur pushimet e verës Fisnik Sylën

0
0

Fisnik Syla për shkak të deklaratave thumbuese të dashurisë sa vjen dhe bën lëmsh rrjetin.

Së fundmi ka qenë i ftuar tek Breaking ku ka zbuluar detajet shtesë mbi jetën e tij private.

Fisniku pak kohë më parë shkruajti në rrjete sociale: ‘E treta e vërteta.’

Ai la të nënkuptohej se kishte gjetur dashurinë.

Ky status thjeshtë ka qenë një provokim më shumë nga ana e tij dhe një detaj të tillë sapo na e konfirmoi në intervistë.

Pushimet verore e kanë gjetur biznesmenin single.

Gjatë intervistës ai u pyrt për raportin me Fjollën. Fisniku e injoroi bisedën për ish partneren plotësisht.

Linku: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=fcyPAcalu4U

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/fisnik.sylaa/

tags: