Home Aktualitet “Bab Club” rikthehet sërish në Prishtinë, zbulohen detajet mbi datën dhe vendin
“Bab Club” rikthehet sërish në Prishtinë, zbulohen detajet mbi datën dhe vendin
0

“Bab Club” rikthehet sërish në Prishtinë, zbulohen detajet mbi datën dhe vendin

0
0

Lokali më i njohur “Bab Club” do të rikthehet sërish. Më në fund janë bërë të ditura detajet lidhur me datën dhe vendin e rikthimit të tij. “Bab Club” do të ketë një hapje tepër të veçantë në datën 1 Korrik ku pas kësaj date do të vazhdojë të frekuentohet nga klientët të cilët do të shijojnë komoditetin që ofron lokali. Vendi i tij do të jetë i njëjti ku ishte edhe më parë, te hotel “Grandi”.

Natën e rihapjes  do të organizohet një festë e veçantë ku do të jenë të ftuar shumë yje të estradës shqiptare si, Buraku, Sinan Vllasaliu, Meda, Sabri Fejzullahu, Ermali, Shkurte Gashi, Mentor Kurtishi, Albina Kelmendi etj.

Link: https://www.instagram.com/p/CfKY506oUWy/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CfKY506oUWy/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

tags: