Home ShowBiz “Dallavere” ndez verën, Young Zerka dhe Gjiko lançojnë bashkëpunimin e shumëpritur
“Dallavere” ndez verën, Young Zerka dhe Gjiko lançojnë bashkëpunimin e shumëpritur
0

“Dallavere” ndez verën, Young Zerka dhe Gjiko lançojnë bashkëpunimin e shumëpritur

0
0

Young Zerka është një nga këngëtarët më të suksesshëm të momentit.

Ai numëron pafund hite në karrierën e tij muzikore.

Zerka sapo ka lançuar bashkëpunimin e tij më të fundit me Gjikon.

Projekti titullohet “Dallavere”, dhe pritet të ndez atmosferën e kësaj vere.

Kënga është ritmike dhe duket se do të mbushë diskotekat me muzikën dinamike.

Klipi i këngës është sa krativ po aq edhe energjik.

Linku i këngës: https://www.youtube.com/watch?v=LRevdK3rhdw

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/youngzerka/