Home ShowBiz Blero dhe Afrona në krizë, i ati i këngëtarit zbulon çfarë po ndodh me ta
Blero dhe Afrona në krizë, i ati i këngëtarit zbulon çfarë po ndodh me ta
0

Blero dhe Afrona në krizë, i ati i këngëtarit zbulon çfarë po ndodh me ta

0
0

Blero dhe Afrona prej javësh kanë pushtuar titujt rozë për shkak të krizës në çift.

Dyshja duket se janë drejt ndarjes dhe pse ky lajm ende nuk është konfirmuar nga palët.

Babi i Bleros në daljen e fundit është pyetur mbi këtë situatë.

Ai shprehet se e vërteta qëndron kështu:

‘Dua të bëhem shumë i sinqertë, e kam pyet, më ka thënë babi e kemi një krizë’. E kam pyetur çfarë janë këto që po i lexoj nëpër media, më ka thënë mos u merr me to, e kem pak një krizë’, rrëfeu i at ii Bleros.

Linku:https://www.youtube.com/watch?v=9eVpdEjZaeM

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/afrona.blero/

tags: