Home Aktualitet Reperi i njohur i jep fund jetës në moshën 27 vjeçare
Reperi i njohur i jep fund jetës në moshën 27 vjeçare
0

Reperi i njohur i jep fund jetës në moshën 27 vjeçare

0
0

Një reper rus, i cili ishte kundër pushtimit të Ukrainës nga vendi i tij, u hodh nga një ndërtesë shumëkatëshe dhe vdiq

Reperi vendosi t’i japë fund jetës në moshën 27 vjeçare.

Pak para se të vdiste reperi u shpreh:

“Unë zgjedh të mbetem në histori përgjithmonë.

Si një njeri që nuk e mbështeti atë që po ndodhte, nuk jam gati të marr armët dhe të vras llojin tim.”

Linku: https://www.tmz.com/

Burimi i fotos: unsplash.com

tags: