Home ShowBiz Sheila Haxhiraj zbulon personin që ka pasur ndikim të fortë në karrierën e saj
Sheila Haxhiraj zbulon personin që ka pasur ndikim të fortë në karrierën e saj
0

Sheila Haxhiraj zbulon personin që ka pasur ndikim të fortë në karrierën e saj

0
0

Këngëtarja Sheila Haxhiraj gjithmonë spikat në mediat rozë me talentin në muzikë dhe detajet nga jeta e saj.

Sheila ka një stil tepër interesant si në pamje dhe në formën që zgjedh të sjellë projektet.

Këngëtarja në një bashkëbisedim me ndjekësit ka zbuluar se cili prej artistëve e ka suportuar.

Ndjekësi i kërkon ti bëj tag një personi që ka pasur ndikim të fortë në karrierën e saj.

Sheila i ka bërë tag Noizyt ku krahas shkruan:

Nga të vetmit që më ka besuar dhe më ka suportuar që prej fillimit.

Linku: https://www.instagram.com/stories/sheilahaxhiraj/2966380469331333607/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CklzrdaMzEm/

tags: