Home ShowBiz Dua Lipa rikthehet në Shqipëri, njihuni me arsyen që ka elektrizuar ndjekësit
Dua Lipa rikthehet në Shqipëri, njihuni me arsyen që ka elektrizuar ndjekësit
0

Dua Lipa rikthehet në Shqipëri, njihuni me arsyen që ka elektrizuar ndjekësit

0
0

Dua Lipa do të mbajë një turne dhe me datë 28 do të jetë në Tiranë për të elektrizuar skenën.

Këngëtarja gjithmonë ka pasur një lidhje speciale me Kosovën dhe Shqipërinë.

Në çdo mundësi që i është dhënë ajo ka promovuar më të mirën e vendit tonë.

‘Jam shumë e emocionuar t’ju lajmëroj se turneu “Future Nostalgia” do të përmbyllet në Tiranë me 28 Nëntor. Mezi po pres t’ju shoh me 28 Nentor, për ditën e flamurit dhe me 110 vjetorin e Pavarësisë’, shprehet Dua.

Linku: https://www.instagram.com/p/Ck_GJMABp0C/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/dualipa/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d40ef84f-a7e3-4241-adc5-c9756ead88ca