Home Aktualitet Merakosen ndjekësit, moderatori i njohur përfundon në spital
Merakosen ndjekësit, moderatori i njohur përfundon në spital
0

Merakosen ndjekësit, moderatori i njohur përfundon në spital

0
0

Al Roker tregon se ai ishte shtruar në spital me mpiksje gjaku në këmbë dhe në mushkëri.

Moderatori Roker tregon se si kohët e fundit humbi 45 kilogramë në vetëm pak muaj.

Al Roker zbuloi se është shtruar në spital për mpiksje gjaku në këmbë dhe mushkëri, pasi ngjalli shqetësim për mungesën e tij në emisionin “Sot”.

“Javën e kaluar u shtrova në spital me një mpiksje gjaku në këmbën time, e cila dërgoi disa mpiksje në mushkëri,” vazhdoi ai. “Pas disa goditjeve mjekësore, jam shumë me fat që po marr kujdes të mrekullueshëm mjekësor dhe jam në rrugën e rikuperimit.”

68-vjeçari përfundoi duke falenderuar fansat e tij për “urimet dhe lutjet e tyre”, duke shtuar: “Shpresoj të shihemi së shpejti. Kalofshi një fundjavë të mbarë, të gjithë.”

Linku: https://pagesix.com/2022/11/18/al-roker-hospitalized-with-blood-clots-in-leg-lungs/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Chh8tICub3N/

tags: