Home ShowBiz Kush do ta drejtojë Për’Puthen, Olsa Muhameti ngre dyshimet
Kush do ta drejtojë Për’Puthen, Olsa Muhameti ngre dyshimet
0

Kush do ta drejtojë Për’Puthen, Olsa Muhameti ngre dyshimet

0
0

Pas largimit të Ori Nebijajt nga Për’Puthen të gjithë kanë filluar të aludojnë emrat që mund ta zëvëndësojnë.

Nevina, Elona dhe Bora janë emrat më të lakuar për tu kthyer si moderatore.

Olsa në daljen e fundit ka ngritur dyshimet se moderatorja mund të jetë Bora Zemani.

‘Kam bërë një ftesë zyrtarish. E kam konsultuar edhe me Lori Hoxhën. I kemi bërë një ftesë zyrtare Bora Zemanit për të qenë prezantuesja e “Përputhen”. Jam shumë e lumtur për këtë. Do të ishte rikthimi i saj në shtëpi, pasi largimi i saj ishte pasi mori një program të madhe dhe është çështje e menaxhimit të kohës. Aktualisht përgjigja e saj nuk ka ardhur. Por shpresoj se Bora do ta gjej kohën për të menaxhuar të dy programet’, ishte deklarata e Olsës.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=Lr_M0PQhG-g

Burii i fotos: https://www.instagram.com/olsamuhameti/