Home ShowBiz Jennifer Lopez shqetëson ndjekësit, çfarë po ndodh me të
Jennifer Lopez shqetëson ndjekësit, çfarë po ndodh me të
0

Jennifer Lopez shqetëson ndjekësit, çfarë po ndodh me të

0
0

Jennifer Lopez së fundmi ka shqetësuar ndjekësit. Këngëtarja ka vendosur një foto profili të zezë.

Dhe në momentin që klikon në emrin e saj  postimet nuk shfaqen.

Artistët e kanë kthyer në trend këtë veprim kur duan të promovojnë ndonjë projekt muzikor.

Me siguri dhe Jennifer Lopez ka të njejtat arsye pse shfaqet në këtë formë në Instagram.

Së fundmi Jennifer dhe Ben u përfolën në media për një krizë mes tyre.

Dyshja janë super të lumtur së bashku  dhe kjo ka qenë thjeshtë thashethemi i rradhës.

Linku: https://www.instagram.com/jlo/reels/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/jlo/reels/

tags: