Home ShowBiz ‘Do të bëhem nënë shpejt’, Lei Kraja surprizon ndjekësit
‘Do të bëhem nënë shpejt’, Lei Kraja surprizon ndjekësit
0

‘Do të bëhem nënë shpejt’, Lei Kraja surprizon ndjekësit

0
0

Lei është një nga moderatoret më të dashura të estradës.

Ajo është super akive në rrjete sociale ku shpesh ndan me ndjekësit të rejat më të fundit nga jeta e saj.

Së fundmi Lei është pyetur nga ndjekësit kur do të bëhet mami dhe sa fëmijë dëshiron të ketë.

Moderatorja u shpreh me shaka se shumë shpejt do të bëhet mami.

Ajo dëshiron të ketë maksimumi 2 fëmijë.

Për sa i përket karrierës Lei ka devijuar pak duke u larguar nga emisionet sportive.

Linku: https://www.instagram.com/stories/leikraja/2979158373643812172/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/leikraja/

 

tags: