Home ShowBiz Publikohen emrat, 23 artistë do të ngjiten në skenën e finales së madhe të Këngës Magjike
Publikohen emrat, 23 artistë do të ngjiten në skenën e finales së madhe të Këngës Magjike
0

Publikohen emrat, 23 artistë do të ngjiten në skenën e finales së madhe të Këngës Magjike

0
0

Festivali i 23 i Këngës Magjike mbrëmë ka mbajtur natën e tretë.

Në finalen e madhe do të shkojnë vetëm 23 artistë. 10 prej tyre janë artistë ndërkomëtar dhe pjesa tjetër janë shqiptar.

Artistët ndërkombëtarë që shkojnë në finale janë:

Alvan

Marco Carta

We Are Domi

Le Deva

Jason Walker

Andrea

Omar Naber

Mamagama

Jayoo

Angeles Arboleda

Për sa i përket artistëve shqiptarë që do të dhurojn emocione të forta në  finale e madhe janë.

Irma Libohova

Vesa Smolica

Mariza Ikonomi

Inis Neziri

Michela Paluca

Xhesika Polo

Sheila Haxhiraj

Marsela Çibukaj

Ardit Çuni

Anxhela Peristeri

Sardi Strugaj

Martin Pano

Lorenc Hasrama

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=UuNdnmd948c

Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=UuNdnmd948c

tags: