Home Lifestyle Horoskopi ditor, 25 nëntor 2022
Horoskopi ditor, 25 nëntor 2022
0

Horoskopi ditor, 25 nëntor 2022

0
0

Dashi

Në dashuri ka pak tension, kini kujdes të mos i trazoni më tej gjërat. Në punë, nëse keni në duar një projekt ambicioz, mos hezitoni. Shëndeti është i mirë.

Demi

Mund të ketë disa mosmarrëveshje shumë në familje. Kujdes sidomos në marrëdhëniet ndërpersonale. Në punë ka mundësi që të mund të bëni zërin tuaj të dëgjohet për të arritur përmirësime.

Binjakët

Ka një person që ju pëlqen, por do të detyroheni të merrni një vendim drastik sepse ai/ajo tashmë është e fejuar. Mundësi të mira po vijnë në punë, po kthehemi në rrugën e duhur pas një periudhe jo tamam të lehtë.

Gaforrja

Një qiell interesant për dashurinë, ata që janë beqarë mund të shikojnë përreth dhe të mos mbyllen në shtëpi. Për sa i përket punës, ju jeni një profesionist i pavarur dhe nuk do të mungojnë mundësitë për të demonstruar vlerën tuaj.

Luani

Nëse ka diçka që nuk shkon, mund të flisni ballë për ballë për këtë me partnerin tuaj. Në punë, përpiquni të mos nxisni polemikat me shefat dhe kontaktet sepse rrezikoni të debatoni kot me ata që ju rrethojnë.

Virgjëresha

Ndiheni veçanërisht të ndjeshëm, kushtojini vëmendje disa fjalëve. Në punë lodhja ndihet por në fund përpjekjet tuaja do të shpërblehen. Ju do të jeni në gjendje të demonstroni cilësitë tuaja.

Peshorja

Në dashuri mund të ketë mundësi të shkëlqyera për ata që kanë një histori në pritje: përpiquni të kuptoni nëse ia vlen vërtet, përndryshe vazhdoni. Në punë lodhja ndihet por në fund përpjekjet dhe sakrificat tuaja do të shpërblehen.

Akrepi

Në dashuri, ky është një parajsë që ju fton të rizbuloni emocione që nuk i keni ndjerë për një kohë të gjatë. Në punë, nga ana tjetër, dëshironi të ndryshoni dhe të dilni nga rutina.

Shigjetari

Periudhë vërtet e rëndësishme për ata që janë beqarë dhe janë në kërkim të një shpirti binjak. Por duhet të jeni më të guximshëm, të dilni, të takoni njerëz të rinj. Është një periudhë plot tension në punë dhe lajmet nuk do të vonojnë të vijnë.

Bricjapi

Qiell i shkëlqyer për takime, por kini kujdes sepse për dikë mund të fshihet diçka tjetër pas një miqësie. Në punë lodhja ndihet, por angazhimi juaj do të shpërblehet.

Ujori

Një qiell i shkëlqyeshëm për çifte, ju mund të vendosni një projekt të rëndësishëm në jetë. Në punë ka një atmosferë risie, profesionistët e lirë kanë sukses. Ndoshta ju mund të provoni vlerën tuaj për të gjithë.

Peshqit

Brenda pak ditësh do të mund të gjeni atë qetësi që ju ka munguar shumë javët e fundit. Lodhja në punë ndihet por në fund angazhimet tuaja do të shpërblehen. Me pak fjalë, përveshni mëngët.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-del-giorno-di-venerdi-25-novembre-2022/

Burimi i fotos: pexele.com