Home ShowBiz Jul Deda emocionon me urimin për ditëlindjen e të birit
Jul Deda emocionon me urimin për ditëlindjen e të birit
0

Jul Deda emocionon me urimin për ditëlindjen e të birit

0
0

Në familjen e Jul Dedës ka vend për festë. Djali i aktorit feston ditëlindjen. Sigurisht të gjithë sytë i kanë nga urimi i të atit.

Juli ka ardhur me disa fjalë zemre për të.

‘U rrite kampion. Më emocionon ky fakt, siç emocionohem për çdo top që prek dhe për çdo sekondë qe ti vrapon në fushë. Ehh çfarë ndjesie e bukur të jesh tifoz me ty, ndjesi të cilën ma dhuron ti me pasionin tënd. Ti vetëm vazhdo kështu, unë do jem gjithmonë aty, gjithmonë me ty. U bëfsh 100 vjeç krenaria ime.

Të dua shumë, Mateo Deda’, shkruan aktori krah fotove.

Linku: https://www.instagram.com/p/Cl3ITBbNQhE/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cl3ITBbNQhE/

tags: