Home ShowBiz U ngacmua seksualisht në fillim të karrierës, George Clooney ndan momentin e sikletshëm
U ngacmua seksualisht në fillim të karrierës, George Clooney ndan momentin e sikletshëm
0

U ngacmua seksualisht në fillim të karrierës, George Clooney ndan momentin e sikletshëm

0
0

George Clooney flet për ngacmimet seksuale që i janë bërë në fillimet e karrierës së tij

Artist i thotë se ka qenë viktimë e ngacmimeve seksuale.

“Sinqerisht u objektivizova. Më kujtohet gjatë skenave të “Roseanne” që u transmetua nga viti 1988 deri në 1998, nëse do të ulesha për të marrë diçka ata do të më gjuanin në të pasme”, rrëfeu aktori.

Në intervistë, aktori foli edhe për të ardhmen e tij kinematografike dhe tha se tani preferon të kalojë më shumë kohë me gruan e tij Amal dhe fëmijët e tij Ella dhe Alexander.

Në tapetin e kuq të eventit Kennedy Center, i cili zhvillohet çdo vit në Shtëpinë e Bardhë, ai ishte protagonist së bashku me bashkëshorten e tij. Pas 60 vitesh, Clooney ësht5ë më i fokusuar në jetën e tij private.

Linku: https://www.washingtonpost.com/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/_george__clooney_official/