Home ShowBiz Triksa ndan me ndjekëst dhimbjen më të madhe që ka përjetuar në jetë
Triksa ndan me ndjekëst dhimbjen më të madhe që ka përjetuar në jetë
0

Triksa ndan me ndjekëst dhimbjen më të madhe që ka përjetuar në jetë

0
0

Triksa së fundmi ka ndarë me ndjekësit dhimbje më të madhe.

Këngëtarja ka pasur një vit të ngarkuar për shkak të ngjarjeve që kanë ndodhur në jetën e saj private.

Në një komunikim me ndjekësit Triksa ka treguar dhimbjen me të madhe.

Këngëtarja bëri me dije se bëhet fjalë për humbjen e të atit rreth 12 vite më parë.

Babai i këngëtares 12 vite i ndarë nga jeta dhe Beatrix, e ka kujtuar të atin nëpërmjet një postimi në InstaStory.

“12 vite pa ty babi! Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë. Do të doja të ishe ktu!”- shkroi Trixa krahas një fotoje ku shfaqen të gjithë së bashku.

Linku: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/

tags: