Home ShowBiz Georgina i bën urimin emocionues Cristiano Ronaldos për ditëlindje
Georgina i bën urimin emocionues Cristiano Ronaldos për ditëlindje
0

Georgina i bën urimin emocionues Cristiano Ronaldos për ditëlindje

0
0

Cristiano Ronaldo feston 38 vjetorin  elindjës. Krahas urimeve të shumta për futbollistin vëmendjen e ka marrë urimi i partneres së tij.

Georgina ka ndarë një kujtim të veçantë me Cristianon ku krahas shkruan:

‘Ditë të lumtura për dashurinë e jetës sime.

E dashuruar me ty dhe atë që jemi bashkë. Bekime’, ka shkruar Rodriguez.

Pas momenteve emocionuese ka reaguar dhe Ronaldo ku shprehet:

“Faleminderit të gjithëve për të gjitha mesazhet e ditëlindjes. Jam mirënjohës që e kalova ditën me familjen dhe miqtë e mi”, shkroi Ronaldo krahas postimit.

Linku: https://www.instagram.com/p/CoUONUjt5va/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CoUONUjt5va/