Home ShowBiz ‘Nuk blihem, burri i Oltës më shantazhoi’, biseda e Zhaklin Lekatarit shkund rrjetin
‘Nuk blihem, burri i Oltës më shantazhoi’, biseda e Zhaklin Lekatarit shkund rrjetin
0

‘Nuk blihem, burri i Oltës më shantazhoi’, biseda e Zhaklin Lekatarit shkund rrjetin

0
0

Një mesazh i opinionistes Zhaklin Lekatarit po bën xhiron e rrjetit.

Ajo nëpërmjet një mesazhi zanor në Watsapp ka zbuluar se bashkëshorti i Oltës ka tentuar ta blejë me lekë.

‘Unë ia thashë produksionit sot, burri i Oltës do të më shantazhojë. Ndjehem e ofenduar që burri i Oltës mendon që mund të më blejë mua me lekë. Unë nuk jam Olta, nuk blihem, i thashë Sara Hoxhës”– thotë Zhaklin Lekatari në audio.

Ende nuk ka asnjë ragim të Zhakut mbi kët lëmsh që po sjell mesazhi në rrjet dhe të gjithë janë kurioz të dinë çfarë fshihet pas kësaj bisede.

Linku: https://www.instagram.com/p/CoVNukJo7ge/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/zhaklin.lekatari/