Home ShowBiz Pas krizës, Atdheu dhe Xhuli nuk ndalojnë së provokuari njëri-tjetrin
Pas krizës, Atdheu dhe Xhuli nuk ndalojnë së provokuari njëri-tjetrin
0

Pas krizës, Atdheu dhe Xhuli nuk ndalojnë së provokuari njëri-tjetrin

0
0

Xhuli dhe Atdheu pas krizës mes tyre duket se kanë gjetur rrugën e komunikimit përsëri.

Dyshja patën një romancë disa javore së bashku.

Gjërat u ftohën pasi Xhuli la të kuptohej se dikush e priste jashtë.

Pavarsisht debateve mes tyre sot Atdheu dhe Xhuli janë parë shfaqen të afërt dhe provokues mes tyre.

Krizën mes tyre Xhuli e ka përjetuar shumë keq ku është parë disa herë e përlotur në oborr.

Sot ajo i ka shprehur hapur xhelozinë Atdheut ndaj Vivit. Kjo e fundit i kërkoi Atdhut xhupin për ta veshur. Pas këtij veprimi Xhuli nuk arriti dot ta fshihte xhelozinë.


Linku: https://www.instagram.com/p/CoTR3Meq3Mr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CoTR3Meq3Mr/

tags: