Home Lifestyle Parashikimi i motit, 24 shkurt 2023
Parashikimi i motit, 24 shkurt 2023
0

Parashikimi i motit, 24 shkurt 2023

0
0

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura shtresore.

Në një pjesë të territorit do të ketë reshje të lehta.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.  Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje në mëngjes pa ndryshime në mesditë.

Temperaturat minimale dhe maksimale: Zona malore 3-14°C, Zona e ulët 5-18°C, Zona bregdetare 10-17°C.

Linku: meteoalb

Burimi i fotos:unsplash.com

tags: