Home Lifestyle Parashikimi i motit, 10 mars 2023
Parashikimi i motit, 10 mars 2023
0

Parashikimi i motit, 10 mars 2023

0
0

Moti ditën e sotme parashikohet me vranësira dhe shira që do të dominojnë pjesën më të madhe të territorit.

Përgjatë ultësirës perëndimore priten rrebeshe shiu si edhe stuhi të forta ere, kryesisht në vijen bregdetare.

Parashikohet që edhe pasditja të vijojë me rrebeshe shiu si edhe mini-stuhi të forta ere në zonat e hapura bregdetare. Ne majat e maleve priten reshje të izoluara dëbore.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por mbeten kostante në mesditë duke u luhatur nga 3°C deri në 19°C.

Linku: meteoalb

Burimi i fotos: unsplash.com

tags: