Home ShowBiz Nuk arriti të fitonte çmimin e madh, Xhuli reagon pas përfundimit të Big Brother Vip Kosova
Nuk arriti të fitonte çmimin e madh, Xhuli reagon pas përfundimit të Big Brother Vip Kosova
0

Nuk arriti të fitonte çmimin e madh, Xhuli reagon pas përfundimit të Big Brother Vip Kosova

0
0

Xhuli një nga finalistet e Big Brother Kosova ka reaguar me një video në rrjete sociale pas daljes.
Ajo u rendit e treta në garë.
‘Unë kur kam dalë nga “Big Brother VIP Kosova”, komentet, njerëzit, nuk mund ta përshkruaj me fjalë se jam mbushur aq shumë me lumturi, thjesht unë atë minutë që kam dalë nga shtëpisë e Big Brother-it, kur kemi hy në arenën Klan Kosova thjesht entuziazmi i publikut ato letrat që i kanë pasur me fotografinë time, ishte aq mirë, aq e përmbushur me dashuri se unë tashmë jam fituese.

Edhe pse jo çmimin e madh, unë e kam fituar çmimin më të madh që jeni ju, publik i dashur. Thjesht ju adhuroj, ju dua shumë. Faleminderit shumë që më keni votuar, më keni votuar pandërprerë se e di që ky rrugëtimi im nuk ka qenë i lehtë siç e keni parë, kam qenë 14 herë e nominuar nga banorët dhe ju publik i dashur më keni shpëtuar çdo javë. Unë thjesht kam qenë personazh, ju më keni bërë personazh që njihet tani gjithandej’ përfundoi ajo.’
Linku: https://www.instagram.com/iamjuliananura/
Burimi i fotos: https://www.instagram.com/iamjuliananura/

tags: