Home ShowBiz U shfaq në karrige me rrota pas betejës me kancerin, Jane Fonda shqetëson ndjekësit
U shfaq në karrige me rrota pas betejës me kancerin, Jane Fonda shqetëson ndjekësit
0

U shfaq në karrige me rrota pas betejës me kancerin, Jane Fonda shqetëson ndjekësit

0
0

Jane Fonda u shfaq në një karrige me rrota pas betejës me kancerin.

Ikona e Hollivudit dhe dy herë fituesja e Oskarit, Jane Fonda, është parë në një karrige me rrota në aeroportin e LAX-it.

Jane ka luftuar me kancerin nga viti 2010.

Aktorja e cila i ka mbijetuar kancerit disa vite më parë, falënderoi dashamirësit e saj dhe shprehu mirënjohjen e saj për mbështetjen e tyre Jane Fonda ka qenë një frymëzim për shumë njerëz, jo vetëm për arritjet e saj në karrierë, por edhe për qëndrueshmërinë dhe aktivizmin e saj pavarësisht pamjes së saj të dobët shpirti i saj mbetet i pathyer dhe ajo vazhdon të frymëzojë njerëzit në mbarë botën.

Jane Fonda ka shqetësuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Gjendja shëndetësore lë të kuptohet se gjërat nuk po shkojnë mirë.

Linku: https://nnn.ng/jane-fonda-spotted-in-a-wheelchair-at-lax-after-battle-with-cancer/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CsywfUGrjCW/

tags: