Home ShowBiz Mikela flet për raportin e saj me Efin, ja si qëndron e vërteta
Mikela flet për raportin e saj me Efin, ja si qëndron e vërteta
0

Mikela flet për raportin e saj me Efin, ja si qëndron e vërteta

0
0

Mikela dhe Efi janë përfolur për një krizë në miqësinë e tyre.

Vajzat prej kohësh nuk i kemi parë më së bashku dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të aludojë se miqësia e tyre ka marrë fund.

Së fundmi Mikela ka hedhur poshtë thashethemet që kanë qarkulluar për raportin e saj me Efin.

Mikela tha se ato janë shoqe dhe nuk janë shoqëruar prej angazhimeve që kanë.

“Çfarë të them për Efin? Sigurisht që flasim. Por nuk jemi takuar shpesh prej angazhimeve. Por, do na shihni bashkë shumë shpejt”, tha Mikela.

Linku: https://www.instagram.com/mikela_pupa_official/

Burimi i fotso: https://www.instagram.com/mikela_pupa_official/

tags: