Home ShowBiz Sipas ekspertëve Mbretëresha ‘do ta kishte urryer Harry-n dhe Meghan-in për dramën familjare që shkaktuan!
Sipas ekspertëve Mbretëresha ‘do ta kishte urryer Harry-n dhe Meghan-in për dramën familjare që shkaktuan!
0

Sipas ekspertëve Mbretëresha ‘do ta kishte urryer Harry-n dhe Meghan-in për dramën familjare që shkaktuan!

0
0

Mbretëresha ‘do ta kishte urryer Harry-n dhe Meghan-in për thërrisnin drama familjare për para’

Sipas ekspertëve mbretërorë, goditjet e Princ Harry dhe Meghan Markle në familjen mbretërore e lanë mbretëreshën e ndjerë të zhgënjyer dhe të shqetësuar.

Komentet thumbuese të Princit Harry dhe Meghan Markle për familjen mbretërore do ta kishin lënë mbretëreshën e ndjerë “të ngopur” dhe “të zhgënjyer”, thanë ekspertët.

Kanë kaluar pothuajse 12 muaj që kur ish-monarkja ndërroi jetë paqësisht në shtëpinë e saj të dashur në Balmoral në moshën 96-vjeçare. Dhe vitet e fundit të saj panë nipin e saj Harry dhe gruan e tij Meghan në mënyrë dramatike të lënë rolet e tyre mbretërore dhe të nisin një seri sulmesh kundër familjes.

Një nga momentet më shpërthyese erdhi kur Sussex-ët u ulën për një intervistë me Oprah Winfrey, ku ata pretenduan se një anëtar i familjes mbretërore vuri në dyshim ngjyrën e lëkurës së djalit të tyre të palindur Archie dhe se Princesha e Uellsit e bëri Meghan të qante.

“Ajo do të ishte e zhgënjyer, nuk ka dyshim. Ajo do të kishte dashur pa ndryshim të mbante gjërat brenda familjes dhe kjo po bëhej publike, gjoja për të fituar para.”

Për më tepër, eksperti tjetër mbretëror, Hugo Vickers, beson se Mbretëresha nuk do ta kishte miratuar librin e nipit të saj Harry, “Këmba” dhe tashmë ishte “i ngopur” nga rrjedha e tyre e vazhdueshme e zbulimeve në vitin e saj të fundit.

Linku: https://www.mirror.co.uk/news/royals/queen-would-hated-harry-meghan-30874549

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/theroyalfamily/

tags: