Home ShowBiz Snoop Dogg zbulon frikën më të madhe dhe të gjithë mbetën të habitur
Snoop Dogg zbulon frikën më të madhe dhe të gjithë mbetën të habitur
0

Snoop Dogg zbulon frikën më të madhe dhe të gjithë mbetën të habitur

0
0

Reperi i njohur Snoop Dogg zbuloi se një nga frikrat më të mëdha të tij lidhet me kuajt. Ai tregoi se i ka frikë kafshët por kryesisht kuajt.

Snoop Dogg mund të ketë një tendencë të shfaqet kudo, por duket se ai nuk do të kapet në fermë së shpejti.

Në episodin e 12 shtatorit të serialit Double G News të artistit në YouTube të artistit “Sensual Seduction”, ai zbuloi frikën nga kuajt, duke thënë: “Unë jam shumë i frikësuar prej tyre”.

“Edhe sot e kësaj dite”, shtoi aktori i Training Day, duke thënë më tej se ai nuk e di pse u frikësohet kuajveai thjesht i ka frikë.

Snoop vazhdoi: ‘Ju nuk më keni parë kurrë në një skenë me një kalë.’

“Ndoshta në jetën tënde të kaluar ke rënë nga kali,” hipotezoi ylli i Shkollës së Natës, ndërsa Snoop ia ktheu me shaka, duke thënë me shaka, “Unë mendoj se mund të kem qenë kalorësi pa kokë [në jetën time të kaluar]”.Ndoshta një ditë dikush mund të më prezantojë me një kalë të vogël që të mposht frikën.

Linku: https://parade.com/news/snoop-dogg-fear-scared-horses-youtube-interview-video

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/snoopdogg/

tags: