Home ShowBiz Atara filloi shkollën, Orinda Huta nuk i përmban emocionet
Atara filloi shkollën, Orinda Huta nuk i përmban emocionet
0

Atara filloi shkollën, Orinda Huta nuk i përmban emocionet

0
0

Orindën jemi mësuar ta shikojmë super aktive në rrjete sociale.

Sot për të dhe të bijën Atarën është një ditë e veçantë.

E vogla e saj ka filluar ditën e parë të shkollës dhe emocionet për mami Orindën janë të shumta.

Krahas disa postimeve në rrjete sociale Orinda shkruan:

‘Sa shumë kam menduar për këtë ditë që i ka të gjitha emocionet bashkë. Atara ime, goca ime, mrekullia e zotit i bekuar qoftë ky “udhëtim” i ri. Mami po qante para dhe duke bërë foton, ndërsa Atara e nisi me qejf.’

Linku: https://www.instagram.com/p/CxU126zoMXX/?img_index=2

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/orindahuta/

tags: