Home ShowBiz Arrestohet anëtarja e kastit të “Real Housewives of Orange County”
Arrestohet anëtarja e kastit të “Real Housewives of Orange County”
0

Arrestohet anëtarja e kastit të “Real Housewives of Orange County”

0
0

Anëtarja e kastit të “Real Housewives of Orange County”, Shannon Beador, u arrestua për drejtim mjeti në gjendje të dehur në Newport Beach, Kaliforni.

Beador, 59 vjeç, u arrestua dhe u rezervua tha për CNN një oficer i informacionit publik për Departamentin e Policisë në Newport Beach.

BDI-ja e lidhur me alkoolin dhe një goditje me vrap me dëmtim të pronës janë të dyja akuza për kundërvajtje në rastin e Beador, sipas policisë. Ajo u lirua menjëherë pas. Avokati i Beador, Michael Fell për CNN në një deklaratë të hënën:

Kam kaluar mjaft kohë me Shannon dje. Ajo është jashtëzakonisht e ndjeshme dhe e penduar. Ne do të presim informacionin zyrtar për këtë rast pasi të bëhet i disponueshëm dhe Shannon është e përgatitur të pranojë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj.

Agjenti i pasurive të paluajtshme dhe miku i Beador’s, Jeff Lewis, tha në emisionin e tij në radio Sirius XM se ai foli me Beador pas incidentit, sipas People. Lewis, duke shtuar se Beador ishte gjithashtu i plagosur në aksidentin me makinë, tha:

Unë do t’ju them se ajo po pranon përgjegjësinë e plotë, kështu që ajo do të shërohet.

Beador iu bashkua ekskluzivitetit Bravo në 2014.

Linku: https://www.latimes.com/entertainment-arts/tv/story/2023-09-18/real-housewives-of-o-c-star-shannon-beador-arrested-dui-hit-and-run

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/shannonbeador/

tags: