Home ShowBiz Irina Shayk e mavijosur në Javën e Modës në Londër
Irina Shayk e mavijosur në Javën e Modës në Londër
0

Irina Shayk e mavijosur në Javën e Modës në Londër

0
0

37-vjeçarja ruse doli në skenë me sy të zi në pistën e hapjes së spektaklit ‘Mowalola SS24’ për Javën e Modës në Londër.

E veshur me një fustan të gjatë argjendi, modelja u shfaq me një mavijosje në fytyrë “si bizhuteri e saj e vetme”, sipas DailyMail. Mavijosja që shihet në fytyrën e Shayk, duket se kanë qenë pjesë e grimit tek të gjitha modelet në sfilatë.

Ajo madje tha për Vogue : “Kjo është java ime e parë e modës, kështu që po kaloj një kohë të mirë, por padyshim që po më godet. Doja të bëja diçka ku të kisha një sy të zi, hundë të çarë dhe buzë të çara. Por qerpikët e mi janë me të vërtetë të bukur – ne e bëmë atë të glamshëm në të njëjtën kohë.”

Mowalola shkroi në Twitter : “Ne vrapojmë nga dhimbja, por na duhet dhimbje për të mbijetuar”.

Linku: https://www.independent.co.uk/voices/irina-shayk-fake-black-eye-london-fashion-week-b2413532.html

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/irinashayk/?hl=en