Home ShowBiz ‘Po e pres jashtë’, Ilda bën kërkesën e fortë për Stivin e Love Island
‘Po e pres jashtë’, Ilda bën kërkesën e fortë për Stivin e Love Island
0

‘Po e pres jashtë’, Ilda bën kërkesën e fortë për Stivin e Love Island

0
0

Ilda pak ditë më parë u largua papritur nga Love Island.

Ajo braktisi vilën e dashurisë me vullnetin e saj të lirë.

Së fundmi ishullorja ka bërë kërkesën e fortë ndaj djalit që ishte çift për disa javë.

Ajo i ka kërkuar ndihmë publikut që ta votojnë për të dalë Stivin pasi po e pret jashtë.

‘I kërkoj të gjithëve që më kanë mbështetur mua dhe këtë here votoni çiftet e tjera. Ta nxjerim Stivin jashtë jam duke e pritur.’

A do të ketë një zhvillim njohja e tyre jashtë mbetet për tu parë në vijim.

Linku:https://www.instagram.com/stories/ilda_memaa/3203250452195439180/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/ilda_memaa/

tags: