Home ShowBiz Në 1 vjetorin e lidhjes, Blero i dedikon fjalë të ëmbla vajzës që i ka rrëmbyer zemrën
Në 1 vjetorin e lidhjes, Blero i dedikon fjalë të ëmbla vajzës që i ka rrëmbyer zemrën
0

Në 1 vjetorin e lidhjes, Blero i dedikon fjalë të ëmbla vajzës që i ka rrëmbyer zemrën

0
0

Blero prej kohësh ka njoftuar indirekt se është në një lidhje të re dashurie.

Këngëtari nuk ka preferuar ta zbulojë portretin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën.

Koha duket se ka fluturuar për ta dhe sot festojnë 1 vjetorin e lidhjes.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale këngëtari ka ndarë një dedikim special për këtë datë.

“Një vit, një jetë, një pafundësi. Të dua dashuri”.

Blero shpesh ndan copëza nga lidhja e re ku tregon se është super i lumtur.

Linku: https://www.instagram.com/bleromuharremi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bleromuharremi/

tags: