Home ShowBiz Fedez shtrohet në spital
Fedez shtrohet në spital
0

Fedez shtrohet në spital

0
0

Kthimi i blogeres së njohur, Chiara Ferragni në Milano teksa në Paris zhvillohet java e modës ngjalli pikëpyetje tek fansat e saj. Mediat italaine shkruajnë se bashkëshorti i saj, reperi Fedez po vuan nga probleme shëndetësore dhe për këtë arsye, ajo është detyruar të kthehet në Itali duke lënë pas angazhimet profesionale.

33-vjeçari aktualisht ndodhet në spital ku po mer edhe trajtimin e duhur mjekësor. Fedez prej 4 ditësh nuk ka shpërndarë asnjë foto apo video në rrjetin etij social në Instagram dhe ky fakti nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjekësit. Në Mars 2022, artisti iu nënshtrua një operacioni delikat në   një spital në Milano për një tumor në pankreas.

Ai dokumentoi të gjithë rrugëtimin e vështirë në mediat sociale, nga zbulimi i sëmundjes deri tek operacioni, nga qëndrimi në spital dhe deri tek kthimi në shtëpi.

Linku: https://www.breakinglatest.news/health/rapper-fedez-hospitalized-for-ulcers-and-internal-bleeding-condition-improving/

Foto: https://www.instagram.com/fedez/