Home Aktualitet Vuante nga sëmundja e rëndë, modelja e njohur ndahet nga jeta në moshën 22 vjeçare
Vuante nga sëmundja e rëndë, modelja e njohur ndahet nga jeta në moshën 22 vjeçare
0

Vuante nga sëmundja e rëndë, modelja e njohur ndahet nga jeta në moshën 22 vjeçare

0
0

Modelja braziliane Isis Freitas, 22 vjeç, vdes pasi u dërgua me urgjencë në spital me sëmundje të rëndë.

Aktorja Isis Freitas është përshkruar si ‘e talentuar dhe e dashur’ në homazhet emocionale

Mjekët e diagnostikuan aktoren braziliane Isis Freitas, 22 vjeç, me tuberkuloz pasi u pranua, por nuk mundën ta shpëtonin.

Isis Freitas, 22 vjeç, u dërgua me urgjencë në spital në një gjendje ‘të rëndë’.

“Në emër të të gjithë ekipit të aktorëve dhe stafit të LMA, ngushëllimet tona të sinqerta për të gjithë miqtë dhe familjen e saj.

Yjet e skenës së showbizit brazilian e kanë përshkruar Isis si “të talentuar dhe të dashur” në homazhet e postuara në rrjetet sociale.

https://www.thesun.co.uk/news/24754507/brazilian-model-isis-freitas-dies/

Burimi i fotos:https://www.google.com/search?q=Isis+Freit

tags: