Home Aktualitet Reperi 2 Chainz përfshihet në një aksident me makinë
Reperi 2 Chainz përfshihet në një aksident me makinë
0

Reperi 2 Chainz përfshihet në një aksident me makinë

0
0

Reperi 2 Chainz u shtrua në spital pas një aksidenti me makinë në Miami.

Autoritetet konfirmuan një aksident me tre makina – një Mercedes 2016, Nissan 2013 dhe një Toyota 2010 – pranë kryqëzimit të SR 112-WB dhe NW 22nd Avenue në Miami.

Fatmirësisht nuk pati viktima në aksident.

2 Chainz pësoi lëndime në qafë, por ishte në gjendje të qëndrueshme, sipas TMZ, e cila ishte e para që raportoi lajmin.

2 Chainz së fundmi publikoi një album të përbashkët, “Welcome 2 Collegrove”, me reperin tjetër Lil Wayne, me karakteristika nga 21 Savage, Usher, Rick Ross dhe më shumë. 2 Chainz promovoi një shfaqje vizuale dhe një festë për albumin të enjten gjatë Art Basel.

Linku: https://www.usatoday.com/story/entertainment/celebrities/2023/12/10/2-chainz-car-accident-hospitalized-miami/71863721007/

Burimi i fotos: pexele.com

tags: