Home Lifestyle Horoskopi ditor, 2 prill 2024
Horoskopi ditor, 2 prill 2024
0

Horoskopi ditor, 2 prill 2024

0
0

Dashi

Sot fillon një periudhë e rëndësishme për punë me tejkalimin e një sfide të rëndësishme; ata që kanë pasur probleme fizike në fillim të shkurtit do t’i kapërcejnë më të qetë në ditët në vijim. Kujdes nga polemika. Mund të jeni më impulsivë se zakonisht, sepse në shenjën tuaj ka shumë planetë.

Demi

Nga sot do të duhet ta fusni në kokën tuaj njëherë e mirë se gjërat nuk mund të mbeten të njëjta në të ardhmen. Kohët e fundit kanë ndodhur ngjarje të rëndësishme dhe disa lidhje janë shembur, dhe tani ju duhet të bëni një përpjekje për të vendosur gjithçka në vend. Do të nevojiten ndryshime thelbësore.

Binjakët

Jupiteri hyn në shenjën tuaj në qershor dhe ju çon në një drejtim të ri. Në fund të fundit, prej disa kohësh puna nuk funksionon më siç duhet. Dashuria mund të paguajë çmimin. Shumë çifte përjetojnë një ndjenjë të çuditshme dhe nëse besimi që ekzistonte dikur mungon, ndoshta ekziston dëshira për t’u distancuar nga njëri-tjetri.

Gaforrja

Jo gjithçka është mirë në planin e punës. Dikush kërkon diçka më shumë nga rinovimi i një marrëveshjeje, ose dikush ende po kthen kokën nga e kaluara dhe padrejtësitë e pësuar. Gëzohuni, sepse prilli përfundon mirë. Faza e rinovimit është gati të fillojë.

Luani

Nga sot do të hiqen të gjitha pengesat. Të gjitha vështirësitë apo tensionet që keni përjetuar kohët e fundit duhet të hidhen tutje njëherë e përgjithmonë. Përkundrazi, fokusohuni te prilli, sepse është një muaj që ju ofron mundësi shumë interesante.

 

Virgjëresha

Nëse ende nuk keni ide të qarta për të ardhmen tuaj profesionale, mund të keni më shumë dyshime dhe shqetësime. Fatkeqësisht, Venusi është ende në aspektin opozitar prej disa ditësh; merrni vendime realiste deri në qershor.

Peshorja

Së shpejti do të fillojnë të shfaqen mundësi të rëndësishme; nga qershori shumë të lindur në Peshore do të fillojnë projekte të rëndësishme. Ndryshime në perspektivat profesionale, bashkëpunime dhe ndryshime në vendin e punës. Në ditët e ardhshme një person mund të zbulojë diçka ndryshe nga ajo që imagjinonte.

Akrepi

Ditë interesante për të vlerësuar idetë, intuitat dhe projektet e reja. Në dashuri, ata që janë në një lidhje me një Dem ose një Luan duhet të jenë më të kujdesshëm. Ata që janë vetëm mund të kenë një fyt ose të fillojnë një punë me kohë të pjesshme; nga qershori e në vazhdim yjet do t’ju sjellin fitore të rëndësishme.

Shigjetari

Kujdes nga tradhtia! Venusi i kundërt do të gudulis imagjinatën tuaj; Pas datës 5 Prill, Afërdita do të jetë sërish aktive, ndaj qëndroni aty. Nëse ndiheni të mërzitur ose apatikë, mund të ketë më shumë se një Shigjetar që vendos t’i japë fund një lidhjeje.

Bricjapi

Sot Mërkuri është në aspekt të kundërt, gjë që mund të shkaktojë vështirësi të mëtejshme në familje, dyshime dhe tensione dhe debate mes të afërmve. Nuk ju pëlqejnë debatet e panevojshme, por ka të ngjarë të kërkoni një profesionist, një avokat, për të zgjidhur çështjen.

Ujori

Muaji Prill do jetë intrigues nga pikëpamja e marrëdhënieve dhe takimeve. E rëndësishme është të qëndroni larg dashurive fantastike dhe historive imagjinare. Rrit dëshirën për të lëvizur ose për të udhëtuar. Mund të takoni një person të veçantë gjatë udhëtimeve tuaja.

Peshqit

Sot, kur vjen koha për të rinovuar një kontratë, mund të filloni një tërheqje, nëse nuk ju ofrohen kushtet ekonomike që prisni. Është mirë të jesh avokat i vetes, por mos e zgjat shumë, sepse duhet të përgjigjesh deri në fund të majit.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-del-giorno-martedi-2-aprile-2024/

Burimi i fotos: pexele.com

tags: