Home ShowBiz Princi William, Kate Middleton bëjnë lëvizjen e rradhës për tu pajtuar me Meghan dhe Harry
Princi William, Kate Middleton bëjnë lëvizjen e rradhës për tu pajtuar me Meghan dhe Harry
0

Princi William, Kate Middleton bëjnë lëvizjen e rradhës për tu pajtuar me Meghan dhe Harry

0
0

Princi William dhe Kate Middleton thuhet se kanë kontaktuar me Meghan Markle dhe Princin Harry për pajtim, ka pohuar një ekspert mbretëror.

Duke folur për Mirror UK, eksperti mbretëror Tom Quinn pretendoi se mbreti dhe mbretëresha e ardhshme duan të rregullojnë përçarjen me çiftin mbretëror me bazë në Kaliforni, pasi mbreti Charles dhe Kate Middleton po luftojnë kancerin.

Autori mbretëror pretendoi se William dhe Kate Middleton kontaktuan Meghan dhe Harry-n dhe i kërkuan që të sillnin fëmijët e tyre, Archie dhe Lilibet, në Mbretërinë e Bashkuar për t’i vizituar.

Quinn tha, “William dhe Kate kanë sugjeruar që Meghan dhe Harry të sjellin fëmijët dhe që dy çiftet dhe familjet e tyre të përpiqen të kompensohen, por sugjerimi nuk po i çon askund deri më tani.”

Meghan dhe Harry janë në mosmarrëveshje me familjen mbretërore që kur u larguan nga detyrat mbretërore dhe u transferuan në SHBA.

Pretendimet e reja erdhën disa ditë pasi Meghan dhe Harry kontaktuan Kate Middleton dhe i uruan shërim të shpejtë pas diagnozës së saj me kancer.

Ata gjithashtu lëshuan një deklaratë duke thënë: “Ne dëshirojmë shëndet dhe shërim për Kate dhe familjen, dhe shpresojmë që ata të jenë në gjendje ta bëjnë këtë privatisht dhe në paqe”.

Linku: https://www.geo.tv/latest/537574-prince-william-kate-middleton-finally-reach-out-to-meghan-markle-harry

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/the_princess__of_wales/

tags: