Home ShowBiz Të izoluar brenda një dhome të bardhë, ja çfarë pritet të ndodhë me Ilnisën, Meritonin dhe Eglën
Të izoluar brenda një dhome të bardhë, ja çfarë pritet të ndodhë me Ilnisën, Meritonin dhe Eglën
0

Të izoluar brenda një dhome të bardhë, ja çfarë pritet të ndodhë me Ilnisën, Meritonin dhe Eglën

0
0

Pamjet e Eglës në izolim brenda një dhome të bardhë kanë tërhequr jo pak vëmendjen e ndjekësve. Mbrëmë kësaj dhome ju bashkua dhe Ilnisa dhe Meritoni.

Dy prej tyre do të kenë mundësi t’i bashkohen shtëpisë vip me votat e publikut.

‘Egla, Ilnisa dhe Meritoni ndodhen në dhomën e bardhë të Big Brother. Të tre janë të s’kualifikuar nga loja, nuk janë më pjesë e Vëllait të Madh vetëm nëse publiku do të vendos ndryshe.

Në këto momente pjesa tjetër e shtëpisë ka kuptuar që ju jeni aty me njeri-tjetrin. Në këto çaste u them që Vëllai i Madh i jep publikut fatin tuaj.

Të tre ju jeni të skualifikuar nga loja, por publiku do të vendos të kthej dy prej jush deri të shtunën brenda shtëpisë. I treti do të vijë me mua në studio’ -tha Ledioni.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/