Home ShowBiz ‘Kam prekur fundin’, Erjola Doçi rrëfen tentativën për vetëvrasje
‘Kam prekur fundin’, Erjola Doçi rrëfen tentativën për vetëvrasje
0

‘Kam prekur fundin’, Erjola Doçi rrëfen tentativën për vetëvrasje

0
0

Erjola Doçi është një nga konkurrentet më luftarke në BBV.  Dhe pse jemi mësuar ta shikojmë të flitet kudo për linjat e saj trupore ndjekësit dinë shumë pak për Erjolën e vërtetë.

Rrrugëtimi i saj në Big Brother është i veçantë për të pasi e ka sjellë më pranë ndjekësve për atë që ajo është.

Në një bisedë me Jetmirin Errjola ka hapur zemrën duke bërë deklaratën e fortë.

Para dy vitesh Erjola tha se ka qenë gati për të vrarë veten dhe shkak ishte një djalë që ka dashuruar në jetë.
Ajo shprehet se ka shkuar në spital por fytyra e nënës së saj që i dilte përpara syve ka qenë e vetmja gjë që e ka penguar që ta finalizojë.

“Kam tentuar ti bëjë diçka vetes sime për dikë. Ka qenë shumë e vështirë! Përpara dy vitesh. Është i njëjti person që lidhet me linjën time të jetës. Ta shikosh veten duke prekur fundin në dyert e spitalit është shumë e vështirë. Por më dilte vetëm fytyra e mamit.”- shprehet Erjola.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/doci.erjola/

 

tags: