Home ShowBiz Karim Adeyemi dhe Loredana ngrejnë dyshimet për fejesë
Karim Adeyemi dhe Loredana ngrejnë dyshimet për fejesë
0

Karim Adeyemi dhe Loredana ngrejnë dyshimet për fejesë

0
0

Futbollisti gjerman Karim Adeyemi dhe Loredana janë shpesh në fokusin e titujve rozë për shkak të romancës së tyre.

Dyshja kanë ngritur dyshimet se e kanë çuar romancën e tyre në një stad tjetër.

Loredana ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një foto të saj, ndërsa vëmendjen e morën dy unazat me gurë në gishtin e “fejesës”.

Ky detaj nuk iu ka shpëtuar ndjekësve të cilët mendojnë se dyshja e zhurmshme janë fejuar në fshehtësi të plotë.

Ende nuk ka asnjë reagim nga ana e çiftit nëse urimet dhe lajmet që qarkullojnë për fejesë janë të vërteta. Nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim lëvizjen e tyre të rradhës për të zbuluar më shumë.

Kujtojmë se këngëtarja është akuzuar shpesh se po e pengon futbollistin në karrierën e tij. Pas romancës me Loredanën këngëtari ka qëndruar më në hije për sa i përket sukseseve në fushën e futbollit.

Linku: https://www.instagram.com/loredana/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/loredana/