Home ShowBiz Kim Kardashian i jep një titull të veçantë North West
Kim Kardashian i jep një titull të veçantë North West
0

Kim Kardashian i jep një titull të veçantë North West

0
0

Në llogarinë e saj në Instagram, manjatja e SKIMS postoi një foto të vajzës së saj të madhe me Kanye West, në të cilën ajo shihet duke tundur të gjitha llojet e bizhuterive.

“Stilistja e vitit”, ka shkruar Kim në mbishkrim.

North mund të shihet duke pozuar me duar në kokë e veshur me një bluzë të kuqe Chicago Bulls me vathë kristali të zbukuruar, unaza dhe byzylykë në të dy kyçet e dorës.

Drejtoresha kreative e Swarovski, Giovanna Battaglia Engelbert ri-ndau postimin e Kim-it në tregimet e saj në Instagram dhe u pajtua me titullin e saj.

“Mbretëresha e re! Nuk do ta harroj kurrë skenën kur North mbërriti teksa po bënim përshtatjen e fushatës përtë ëmën ,” kujton Giovanna.

Ajo shtoi, “Të gjitha bizhuteritë u shfaqën për stilimin e bashkëpunimit skims kështu që North filloi të stilohej me bizhuteritë swarovski! Më pëlqeu, u argëtuam aq shumë, shpirti që e adhuroj! E gëzueshme dhe pa mundim në një mënyrë krejtësisht të guximshme!”

Linku: https://www.geo.tv/latest/539287-kim-kardashian-gives-a-special-title-to-north-west

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/kimkardashian/

tags: