Home ShowBiz A bëri se*s në Big Brother, Ilnisa i jep fund ‘dilemës’
A bëri se*s në Big Brother, Ilnisa i jep fund ‘dilemës’
0

A bëri se*s në Big Brother, Ilnisa i jep fund ‘dilemës’

0
0

Ilnisa në daljen e saj për Big Brother Radio ka treguar më shumë rreth dilemës që qarkullon në rrjet.

Në rrjet janë komentuar shumë pamje të çiftit të cilat kanë lënë hapsirë për të aluduar ndjekësit.

E pyetur në Big Brother Radio gazetarja ka shuar kuriozitetin për ndjekësit.

“Shiko se edhe kjo pjesa domethënë është mirë që të deklarohet edhe njëherë kjo puna e seksit. Ta deklarojmë njëherë e mirë se edhe jorgani më ka ardhur në majë të hundës të them të drejtën me të gjithë humoret që po bëhen lart e poshtë.

Në Big Brother nuk ndodhi asgjë. Nuk ndodhi asgjë. Domethënë intimiteti më i madh i yni ishte puthja dhe unë nuk e di si arrijmë ne si shoqëri, edhe sikur të ndodhte gjë, zhurma që po bëhet është e tepërt. Por në fakt, nuk ndodhi gjë”– tha Ilnisa.

Linku: Big Brother Radio

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ilnisa.agolli/

tags: