Home ShowBiz Rosela Gjylbegu prek me dedikimin për të ëmën e ndjerë
Rosela Gjylbegu prek me dedikimin për të ëmën e ndjerë
0

Rosela Gjylbegu prek me dedikimin për të ëmën e ndjerë

0
0

Këngëtarja Rosela Gjylbegu dhe familja e saj po kalojnë momemte të vështira.

Artistja humbi të ëmën pak ditë më parë ku lajmin e trishtë e ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

Të shumta ishin mesazhet e ngushëllimit nga miqtë dhe të afër të cilat ia bënë më të lehtë situatën.

Krahas një postimi të fundit këngëtarja ka bërë dedikimin prekës.

“Ah moj mami sa e vështirë qenka të kthehesh në shtëpi pa ty”- ka shkruar Rosela krahas fotos me nënën.

Linku: https://www.instagram.com/roselagjylbegu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/roselagjylbegu/

tags: