Home ShowBiz I ati surprizon Heidin, ja çfarë kishte për të thënë për rrugëtimin e saj dhe lidhjen me Romeon
I ati surprizon Heidin, ja çfarë kishte për të thënë për rrugëtimin e saj dhe lidhjen me Romeon
0

I ati surprizon Heidin, ja çfarë kishte për të thënë për rrugëtimin e saj dhe lidhjen me Romeon

0
0

Genti babai i Heidit  u fut sot në Big Brother Vip duke surprizuar të bijën.

Mes emocionesh ata u përqafuan. Babai i saj i tha modeles se është shumë krenar për rrugëtimin e saj pasi e ka bërë krenar. I ati u shpreh se Heidi duhet tgë dalë me kokën lart.

“Më ke bërë krenar nga edukata, sjellja jote, kultura, qytetaria. Do dalësh me kokën lart. Ma shkrini se do e marr me vete…”

Gjatë kësaj surprize babi i Heidit është takuar për herë të parë me Romeon.

‘Ti je zgjedhja e Heidit dhe për mua është çdo gjë okej’- i tha Genti.

Romeo i kërkoi falje për çdo lot që ka derdhur Heidi. Ata bënë një gëzuar dhe e mbyllën takimin me pozitivitet.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/