Home ShowBiz Lot dhe emocione, Jul Deda përjeton surprizën e veçantë në Big Brother Vip
Lot dhe emocione, Jul Deda përjeton surprizën e veçantë në Big Brother Vip
0

Lot dhe emocione, Jul Deda përjeton surprizën e veçantë në Big Brother Vip

0
0

Jul Deda ka marr një surprizë emocionuese nga kolegët e tij ndër vite dhe e ëma.

Sofra Shkodrane është organizuar enkas për të me shumë humor dhe batuta.

Juli është emocionuar dhe përlotur pasi në mes rreshtave është përmendur dhe i ati Zef Deda i cili me siguri është krenar me rrugëtimin e të birit në BBV.

Kolegët i recituan poezi me konotacione humori ku ishin të përfshirë dhe banorët e tjerë.

E ëma e tij u fut në skenën e surprizës ku shprehu krenarinë e saj për rrugëtimin e tij. Ajo u shfaq e emocionuar por Juli u sigua ti kujtonte porosin që iu ka lënë Zefi.

“Baba na ka lënë një porosi. Ju dua të qeshur! Gjej rastin të të falenderoj për çdo gjë që ke bërë për ne”, i tha Julit nënës së tij që e takoi gjatë një performance.

Linku:https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

 

tags: