Home ShowBiz Heidi eleminohet nga Big Brother Vip
Heidi eleminohet nga Big Brother Vip
0

Heidi eleminohet nga Big Brother Vip

0
0

Juli dhe Heidi janë përballur në një televotim së bashku ku njëri prej tyre do të largohet nga gara. Personi më pak i votuar largohet ndërsa personi që mbetet për një përballje tjetër.

Publiku ka vendosur që të vazhdojë garën për çmimin e madh Jul Deda.

Heidi si pasojë largohet menjëherë nga shtëpia. Dyshja u përqafuan mes emocionesh.

Dhe pse pas pak do të jenë bashkë jashtë Romeo është emocionuar gjatë takimit të tyre tek dera e kuqe.

Mbetet për tu parë se cili mes Eglës dhe Romeos do të shkojnë kokë më kokë me Julin për çmimin e madh.

Linku:https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C7HyPPIt3K1/?img_index=1

tags: