Home ShowBiz ‘Vdes për ty’, Ilnisa vjen me fjalë zemre ndaj Meritonit
‘Vdes për ty’, Ilnisa vjen me fjalë zemre ndaj Meritonit
0

‘Vdes për ty’, Ilnisa vjen me fjalë zemre ndaj Meritonit

0
0

Ilnisa dhe Meritoni janë një nga çiftet e krijuara në Big Brother Vip.

Raporti mes tyre po shkon shumë mirë dhe jashtë.

Ilnisa dhe Meritoni këtë periudhë e kanë shfrytëzuar për të pushuar së bashku.

Dyshja nuk ndalojnë së dedikuari fjalë të ëmbla njëri-tjetrit dhe në rrjete sociale.

Së fundmi ka qenë rradha e gazetares.

Në një postim të Ilnisës në sy bie mbishkrimi “Vdes për ty”.

Linku:https://www.instagram.com/ilnisa.agolli/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/ilnisa.agolli/

tags: