Home Tag "Alesia Bami"

Harrojeni Alesian, mamaja e saj do t’ju lërë me gojë hapur!

0
Alesia Bami, balerina e përfolur ditët e fundit në median rozë për largimin me bujë nga emisioni “Stop” dhe transferimin në emisionin ‘E diell’, ka uruar sot mamanë e saj për festën e 8 Marsit. Në një postim në rrjetet sociale, dhe Alesia ka publikuar një foto të mamasë së saj e cila shihet se […]

Alesia Bami reagon për largimin nga emisioni Stop

0
Velina simpatike e emisionit Stop Alesia Bami, që prej dy ditësh nuk është më pjesë e emisionit televiziv Stop. Në momentin që emisioni ka startuar është vënë re në mënyrë të menjëhershme mungesa e Alesias dhe kanë filluar të ngrihen disa hipoteza për këtë mungesë.   Por thashetheme i erdhi fundi në momentin që Alesia […]

Një Alesia Bami të tillë nuk e keni parë kurrë

0
Alesia Bami është padyshim një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe që tërheq shpesh vëmëndjen me imazhet seksi që publikon. Tanimë velina e ‘Stop’ dhe modelja, është kthyer në një personazh për të cilën publiku është gjithmonë kurioz të dijë më shumë mbi jetën e saj private dhe profesionale. Që prej fillimit të karrierës […]

“Mund të më kapësh”, Alesia Bami provokon keq fansat nga motori i ujit

0
Velina e “Stop”-t, Alesia Bami është hiperaktive online dhe poston shpesh foto shumë seksi. Modelja njihet për karakterin provokues, madje vetëm disa minuta më parë Alesia ka publikuar një foto shumë sensuale. Me rroba plazhi të bardha me të kuqe Alesia ka pozuar sipër një motori uji. “Mund të më kapësh”, ka shkruar modelja duke i matur pulsin ndjekësve të […]

Publikon foton seksi, por Alesia Bami fëlliqet me një detaj

0
Velina e njohur e emisionit “Stop”, modelja Alesia Bami është përfolur vazhdimisht këtë verë. Kryesisht për fotot seksi me të cilat qeras fansat e shumtë Fotot provokuese ku modelja nxjerr në pah format bombastike mbizotërojnë në profilin e saj të Instagramit. Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një foto joshëse ku Alesia shihet me […]

Ndryshon profesion. Nuk do e besoni ç’punë bën tani Alesia Bami

0
Velina e emisionit “Stop” është një ndër vajzat më të komentuara në media. Sigurisht Alesia Bami nuk i lë ndjekësit dhe mediat rozë pa material. Po ashtu ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan aty foto ku vë në pah me sa të mundet format e saj fizike, që duhet thënë se janë për tu admiruar. Mirëpo […]

Alesia Bami është tifozja shqiptare më provokuese. Ka jo një, por dy ekipe zemre

0
Alesia Bami është një nga personazhet televiziv më të komentuar në faqet rozë të mediave. Ajo shpesh herë akuzohet për modifikim e pamjes së saj në postimet që bën. Përvec ëmbëlsisë që përcjell, linjat e trupit të saj janë shumë të formuara pjesërisht prej kërcimit, por sigurisht edhe falë ushtrimeve në palestër. Ama tani që erdhi Botërori, Alesia ka […]

Alesia Bami shkallon rrjetin! Nxjerr të pasmet në bregdet

0
Sa herë që del në publik komentohet pafund, e sigurisht duke qenë një modele me të tilla forma, Alesia Bamit nuk ia ndan dotë sytë. Me sa dukët Alesia ka nisur plazhin dhe nuk ka munguar fotoja bombastike me bikini. E ulur në bregdet përballë kamerës Alesia duket mjaft tërheqëse. Gjithashtu diçka tjetër që bie në […]