Home Tag "Alesia Bami"

Alesia Bami është tifozja shqiptare më provokuese. Ka jo një, por dy ekipe zemre

0
Alesia Bami është një nga personazhet televiziv më të komentuar në faqet rozë të mediave. Ajo shpesh herë akuzohet për modifikim e pamjes së saj në postimet që bën. Përvec ëmbëlsisë që përcjell, linjat e trupit të saj janë shumë të formuara pjesërisht prej kërcimit, por sigurisht edhe falë ushtrimeve në palestër. Ama tani që erdhi Botërori, Alesia ka […]

Alesia Bami shkallon rrjetin! Nxjerr të pasmet në bregdet

0
Sa herë që del në publik komentohet pafund, e sigurisht duke qenë një modele me të tilla forma, Alesia Bamit nuk ia ndan dotë sytë. Me sa dukët Alesia ka nisur plazhin dhe nuk ka munguar fotoja bombastike me bikini. E ulur në bregdet përballë kamerës Alesia duket mjaft tërheqëse. Gjithashtu diçka tjetër që bie në […]